Oprócz tworzenia stron internetowych, nasza firma zajmuje się projektowanie oraz programowanie aplikacji internetowych, rozszerzeń do istniejących stron WWW, nie tylko tych zbudowanych w naszym studiu.

W zeszłym miesiącu mieliśmy przyjemność oddać nową aplikacje dla firmy Madonna z Warszawy (salon mody ślubnej). Aplikacja ma za zadanie wspomóc obsługę klienta oraz spotkania odbywające się w poszczególnych salonach mody ślubnej Madonna.

 

Stworzyliśmy system rezerwacji online z trzema warstwami dostępu. Zadaniem aplikacji jest przyjmowanie rezerwacji spotkań od użytkowników odwiedzających stronę internetową Madonna. Użytkownik ma możliwość wybrania salonu, w którym chce dokonać rezerwacji. Informacja o spotkaniu zostaje wysłana do administratora serwisu, salonu którego owa rezerwacja dotyczy oraz do użytkownika jako wiadomość podsumowująca. 

 

Kolejna warstwa jest zaprojektowana dla prowadzącego dany salon mody ślubnej. Posiada on swoje konto, które przechowuje wszystkie spotkania zamówione przez użytkowników sieci, pozwala na dodawanie własnych spotkań na przykład tych umawianych telefonicznie lub bezpośrednio w salonie. Spotkania są przedstawione w formie kalendarzowej co znacznie ułatwia ich przeglądanie. Właściciel salonu ma do dyspozycji kilka widoków kalendarza: widok miesięczny, tygodniowy, pojedynczy dzień oraz w formie planu dnia. Ma także możliwość zarządzania spotkaniami. Może je usuwać, zmieniać oraz dodawać nowe. Funkcje dodane dla administratorów salonów pozwalają na oparcie wszystkich spotkań z klientami własnie w tej aplikacji co czyni ją uniwersalną.

 

calendar

 

Aplikacja internetowa posiada jeszcze trzecią warstwę dostępną tylko dla głównego administratora strony w głównym panelu administracyjnym. Administrator strony trzyma piecze nad wszystkimi kontami salonów. Ma dostęp do danych salonów mody ślubnej, może je edytować tworzyć. To administrator rozdaje konta dla poszczególnych salonów mody. Ma też dostęp do wszystkich rejestrowanych spotkań. Podobnie jak właściciel salonu, administrator strony ma możliwość edycji spotkania, dodawania nowych oraz usuwani.

 

formular

 

Spotkania rejestrowane na stronie internetowej nie mogą się powielać. System blokuje już za book'owane terminy, daje to nieskazitelny porządek w organizacji spotkań, którego oczekują pary młode, umawiające się na spotkania w salonie mody ślubnej.